معرفی

افتتاح شرکت

شرکت سازه و تجهیز پارس پی با هدف اجرای پروژه های صنعتی و بالاخص تأسیساتی، فلزی و ساختمانی فعاليت خود را بطور رسمی از ابتدای سال 1387 آغاز نموده، که در این رابطه با بهره گیری از ماشین آلات، تخصص های لازم و تجربیات اجرایی و نظارتی در پروژه های مشابه، آماده ارائه خدماتی همچون اجرای سازه های بتنی و ساختمانی، فونداسیونها، سیلوها، اسکلتهای بتنی، مخازن آب، ساخت و اجرای اسکلت فلزی، ساخت و نصب تجهیزات صنعتی همچون مخازن ذخیره سوخت، داکت، شوت، سیکلون، تاسیسات کارخانجات و همچنین تأمین ماشین آلات صنعتی در پروژه های مختلف می باشد. در این سال اولین قرارداد شرکت نیز منعقد گردید.

اطلاعات کلی شرکت

نام: سازه و تجهیز پارس پی

تاريخ تأسيس: 26-01-1387

شماره ثبت: 319317

شناسه ملی: 10103591730

کد اقتصادی: 4313-4755-4113

تعداد سهامداران: پنج نفر

محل ثبت: تهران

نوع فعاليت: مجری و مشاور طرحهای صنعتی

مدير عامل: خشایار لطفی

پنج سال بعد

شرکت سازه و تجهیز پارس پی، پنج سال بعد از زمان تاسیس خود توانست گواهینامه استقرار سیستم مدیریت کیفیت ( ISO 9001-2008) را بدست آورد.

تاییدیه صلاحیت پیمانکاری

شرکت سازه و تجهیز پارس پی در سال 1393 توانست اولین تاییدیه صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با رتبه 4 ابنیه 5 نفت و گاز و 5 تاسیسات را بدست آورد.

ارتقاء صلاحیت پیمانکاری

شرکت سازه و تجهیز پارس پی موفق شد بعد از یک سال صلاحیت پیمانکاری خود را ارتقا دهد، بدین نحو که با دریافت تاییدیه ارتقاء صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با رتبه 3 ابنیه 5 نفت و گاز و 5 تاسیسات جایگاه خود را بهبود بخشید.

کارت بازرگانی

شركت سازه و تجهيز پارس پي در سال ١٣٩٦ موفق به دريافت كارت بازرگاني و صادرات تجهيزات تصفیه و انتقال آب گرديد.

گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی

شرکت سازه و تجهیز پارس پی در سال 1397 موفق به دریافت گواهینامه تاییدیه صلاحیت ایمنی از وزارت کار و رفاه اجتماعی گردید.

نفرات کلیدی شرکت

حسین لطفی

رییس هیئت مدیره

فرید بنی طبا

نایب رییس هیئت مدیره و مدیراجرایی

خشایار لطفی

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

عبد الحمید فرخنده

مدیر مالی و عضو هیئت مدیره

با توجه به آنکه غالب ساختارهای شرکتهای خدماتی و پیمانکاری دارای شاکله با سنین بالا و لایه های متعدد مدیریتی می باشند علی الرغم ارزش بالای تجربه ها ، از سرعت عمل کمتری در اجرا و تصمیم گیری برخوردار هستند.

در این خصوص شرکت سازه و تجهیز پارس پی با تلفیق نیروی جوانی و تجربه بالا در سطوح مدیریتی و سهامداران و حذف لایه های مدیریتی میانی ، تلاش نموده حداکثر سرعت در تصمیم گیری را در حین انجام پروژه سرلوحه کار خود قرار دهد.

همواره هماهنگی مابین پیمانکاران ساختمانی و مکانیک و برق در انجام یک پروژه صنعتی دغدغه کارفرمایان بوده است ، از این رو شرکت سازه و تجهیز پارس پی با دارا بودن رتبه های  ابنیه ،  تاسیسات و تجهیزات و نفت و گاز ، امکان انجام کلیه امور هر دپارتمان از طراحی تا راه اندازی را دارا می باشد.

مشتریان ما